Parafia Iskrzynia

Ogłoszenia Parafialne – 27 Niedziela zwykła – 3.10.2022 r.

 1. Msze św. w dni powszednie wraz z Nabożeństwem Różańcowym są odprawiane o godz. 17.00. Zachęcam wszystkich do jak najliczniejszego w nich uczestnictwa.
 2. W Pierwszy Wtorek Miesiąca nowenna do św. Antoniego.
 3. W Pierwszą Środę Miesiąca zmiana tajemnic Róż Kobiet, a przed Mszą św. o godz. 16.00 spotkanie Akcji Katolickiej.
 4. W Pierwszy Czwartek i Piątek Miesiąca spowiedź i Adoracja od godz. 16.00. W piątek odwiedziny chorych od godz. 9.00 do 13.00.
 5. W Pierwszy Piątek Miesiąca 7.X obchodzimy wspomnienie NMP Różańcowej – na Mszy św. odbędzie się wręczenie Różańca dzieciom klasy III SP.
 6. W piątek próba chóru po Mszy św.
 7. W najbliższą niedzielę obchodzi się „Dzień Papieski” – zbiórka do puszek na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia.
 8. Zbiórka płodów rolnych na Dom Księży Emerytów do czwartku 6.X do godz. 19.00. Składamy je w lewej części przedsionka kościoła.
 9. Przyjmuję wpłatę na prenumeratę „Niedzieli” na następny kwartał.
 10. Za dekorację różańcową przy ołtarzu dziękuję bardzo paniom z Akcji Katolickiej: Teresie Folta i Annie Wasiak. Bóg zapłać!
 11. Jest miejsce w Róży Św. Maksymiliana Kolbego – proszę, aby chętny zgłosił się do mnie, lub bezpośrednio do Zelatora tej Róży, pana Ludwika Zarycha.
 12. W sobotę, 8 października 2022 r. o godz. 10.00 w kościele pw. św. Piotra i św. Jana w Krośnie zostanie odprawiona Msza Święta w intencji dzieci zmarłych przed urodzeniem i ich rodziców.
 13. Składam serdeczne podziękowanie za ofiary na potrzeby kościoła. Bóg zapłać!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *