Parafia Iskrzynia

Ogłoszenia Parafialne – V Niedziela Wielkanocna – 15.05.2022 r.

  1. W najbliższym czasie w związek małżeński mają zamiar wstąpić: Paweł Liput zamieszkały w Iskrzyni i Natalia Maria Leśniak zamieszkała w Haczowie.
  2. Jutro w poniedziałek 16.V Święto św. Andrzeja Boboli, prezbitera i męczennika, Patrona Polski i Akcji Katolickiej. Módlmy się w tym dniu także i za nasz Parafialny Oddział Akcji Katolickiej.
  3. W piątek rocznica święceń biskupich Ks. Bpa Stanisła­wa Jamrozka, a po Mszy św. spotkanie Kręgu Biblijnego.
  4. W sobotę rocznica ingresu Ks. Abpa Adama Szala do Bazyliki Archikatedralnej w Przemyślu.
  5. Na cmentarzu została wykoszona trawa między nagrob­kami. Zachęca się do uprzątnięcia nagrobków z trawy, którą w takiej sytuacji przyprószone zostały nagrobki.
  6. Za tydzień w poniedziałek, wtorek i środę odbędą się Dni Krzyżowe z procesją do kaplic, o ile dopisze pogoda i modlitwą o urodzaje i błogosławieństwo Boże w pracy. Już dziś wspominam o tym, abyśmy mieli czas przygotować nasze kapliczki na te nabożeństwa.
  7. Na naszej stronie internetowej i przemyskiej znajduje się informacja o 33-dniowych rekolekcjach dla małżeństw – rejestracja do 23.V – rozpoczęcie 24.V i pielgrzymce dzieci do Domaradza w dniu 28.V. Gdyby byli chętni na tę pielgrzymkę do Domaradza, to proszę się do mnie zgłosić najlepiej jeszcze dziś, abyśmy mogli otrzymać bezpłatne karnety na atrakcje przygotowane tam dla dzieci.
  8. Składam serdeczne podziękowanie za ofiary na potrzeby kościoła. Bóg zapłać !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.