Parafia Iskrzynia

Ogłoszenia Parafialne – 34 Niedziela zwykła – Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata – 21.11.2021 r.

  1. Najbliższa niedziela jest Pierwszą Niedzielą Adwentu.
  2. Od przyszłej niedzieli będzie się można zaopatrzyć w opłatki w kościele w dotychczasowej formie. Będą wystawione przed Obrazem Miłosierdzia Bożego. Pragnę zaznaczyć, że ofiary składane przy tej okazji przeznaczane są na utrzymanie Organistki, a więc tzw. kupowanie opłatków poza Parafią, np. na rynku jest formą protestu przeciwko jej pracy w naszym kościele. Jeżeli ofiar składanych przy okazji zaopatrywania się w opłatki nie wystarczy na utrzymanie Organistki w dotychczasowej formie, będziemy mieć ograniczoną usługę pani Organistki.
  3. Od przyszłej niedzieli będzie można również nabyć świece Caritas w zakrystii.
  4. Dzisiaj po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i akt poświęcenia rodzaju ludzkiego Najświętszemu Sercu Jezusowemu. Za publiczne odmówienie tego aktu można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
  5. W ciągu najbliższych dwóch tygodni proszę o wpłatę na prenumeratę na następny rok na następujące czasopisma: Miłujcie się, Echo z Afryki, Mały Gość Niedzielny, Rycerz Niepokalanej, Misyjne Drogi.
  6. W tym tygodniu odczytywane będą wypominki w następującej kolejności ulic: w poniedziałek 22.XI ulica Szkolna nr 71 do końca oraz cała Cicha, Krościenko Wyżne, Krótka i Morawska, we wtorek 23.XI cała Ogrodowa, we środę 24.XI Podkarpacka nr 1-40, w czwartek 25.XI Podkarpacka od 41 do końca, w piątek 26.XI Słoneczna 1- 30, w sobotę 26.XI Słoneczna 31-75.
  7. Składam serdeczne podziękowanie za ofiary na potrzeby kościoła. Bóg zapłać !      

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *